پایان فراق پس از ۳۸ سال / پیکر شهید شهریانی ‌به اندیمشک برمی‌گردد‌
پایان فراق پس از ۳۸ سال / پیکر شهید شهریانی ‌به اندیمشک برمی‌گردد‌

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از تفحص پیکر شهید محمود رضا شهریان سگوند از شهدای دوران دفاع مقدس خبر داد.تقریرنیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار موسوی جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک اظهار داشت: پیکر شهید محمودرضا شهریانی از شهدای دوران دفاع مقدس پس از 38 سال‌ها گمنامی تفحص و شناسایی شد. وی افزود: شهدا نور چشم کشور […]

جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از تفحص پیکر شهید محمود رضا شهریان سگوند از شهدای دوران دفاع مقدس خبر داد.
تقریرنیوز؛ سرهنگ دوم پاسدار موسوی جانشین ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک اظهار داشت: پیکر شهید محمودرضا شهریانی از شهدای دوران دفاع مقدس پس از 38 سال‌ها گمنامی تفحص و شناسایی شد.

وی افزود: شهدا نور چشم کشور هستند و همه ما در پاسداشت این شهدا وظیفه داریم.

در ادامه فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شهدا سرمایه‌های بزرگ انقلاب هستند و باید به بهترین نحو بزرگداشت و تشییع آنها برگزار گردد.

وی افزود: تقارن تفحص پیکر شهید محمود رضا شهریان سگوندی با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از برکات خون این شهید بزرگوار است تا ما به یاد داشته باشیم برای این انقلاب و کشور چه خون‌های پاکی فدا شده است.

حسنوند عنوان کرد: انقلاب امانت بزرگ امام(ره) و شهدا در دست ماست که باید در زیر سایه ولایت آن را به دست امام زمان(عج) بسپاریم.

شهید محمود رضا شهریانی سگوند متولد سال 1343 است که در بیست و دوم بهمن سال 1361 در سن هیجده سالگی و در عملیات والفجر مقدماتی به فیض شهادت نائل گردید.
وصیت نامه پاسدار شهید محمود رضا شهریان سگوندی

سلام بر امام، پیر جماران که با رهبری خود اسلام را زنده کرد و با سخنان خود دنیا را به لرزه انداخت، سلام بر امت قهرمان پروری که با استقامت و دلاوری توطعه‌های دشمنان اسلام را در هم می‌شکند.

درود بر ملتی که نظیرش در تاریخ و جود نداشته است، آگاه باشید که تا نابودی کامل آمریکا صهیونیسم توطئه‌های آنان وجود دارد، به اسلام چنگ بزنید ، مسجد ها را پر کرده صفوف نماز جماعت و جمعه را محکم‌تر نمایید، دعای کمیل را فراموش ننمایید.
در صف های جهاد علیه مستکبرین و کافران و منافقین شرکت نمایید، چه زیباست جوانی که هنگام نماز گلوله دشمن بر مغز او نشسته و خون سرخ بر سیمایش نقش می‌بندد، راستی اینان چه خیال کرده اند، ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد چرا مانند حّر به خود نیامده ونمی‌آیند چرا حق را نمی‌بینند مگر زندگی دنیا و لعب و لهب‌های آنچه ارزشی دارد که بخاطر آن فجیح ترین جنایات را انجام می دهند، خانه‌های مسکونی را بمباران می‌کنند.

پاسداران و به قول خود حزب‌الهی‌ها را ترور کرده و از بچه کوچک تا پیر مرد را به شهادت می‌رسانند، اینان نمی‌خواهند باور بدارند که این امت فقط رهبری امام خمینی اطال امه عمره را قبول داشته و فقط سر در برابر خدا فرود می آورند. تقصیرشان نیست(صم بکم عمی فهم لایرجعون) .

من با ایمان کامل به امام و اسلام و خدای خود میروم شاید یا با کشتن این مزدوران یا با خون خود دین خود را نسبت به جامعه و اسلام و خدای خود ادا نموده بلکه خدا توفیق آمرزش و رحمت واسعه‌اش را نصیب من بدارد . و از گناهانی که در گذشته انجام داده‌ام درگذرد زیرا به رحمت و آمرزش او امید دارم و میدانم که اگر کسی از صمیم قلب از گذشته خود پشیمان باشد خدا نیز بسوی او باز خواهد گشت انشاالله.

خدایا خود مرا توفیق طاعت و بندگی و دوری از معصیت و در نهایت توفیق شهادت در راه خودت را به من عطا بفرما چرا که هر که را دوست داشته ای به شهادت رسانده‌ای‌.
در پایان سخنانم از شما امت اسلامی می‌خواهم که رهبری امام را همچنان به گردن نهاده و فرامینش را اطاعت نمائید ، با گروهک‌های باطل و منحرف در ستیز باشید که اینان عروسک کوکی‌های آمریکا و شوروی هستند.

از دوستان و آشنایان تقاضا دارم اگر حقی را از آنان پایمال کرده ام و یا چیزی پهلوی من دارند که نمی دانم مرا ببخشند و عفو نمایید.

سخنی چند با خانواده ام:
مادر عزیز می‌دانم که شب‌های بسیار بر بالینم شب نخوابی کردی و رنج‌ها متحمل شدی ولی تو امانتی داشته‌ای که بایست پس از درخواست صاحب امانت به او بدهی اگر در حق شما کوتاهی کرده‌ام مرا ببخش و در جلوی مردم برایم گریه نکن که من مانع احساسات مادرانه‌ات نمی‌شوم.
پدر مهربانم از زحماتی که برای بزرگ کردن من کشیده ای سپاسگزارم و از تو می‌خواهم که از امام پیروی کرده و انقلاب را حمایت نمایی.
خواهر عزیزم حجابت را حفظ نما و همچون زینب زندگی نما، برادر عزیزم به عاقبت خود بیندیش که روزی باید در محضر خدا حساب پس بدهی و چه بهتر که از همین حالا برای منزلگاه ابدی خود توشه و وسایلی آماده نمایی که عِقاب خدا خیلی سخت است.

در شب های جمعه از من یادی کرده و سوره ای از کلام الله مجید را برایم بخوانید .

مرگ بر آمریکا و دیگر ابر قدرت‌ها، مرگ بر صهیونیزم جهانی و منافقین کوردل و دیگر گروهک‌های منحرف زنده و جاوید باد حکومت الله و درود بر خمینی بت شکن یاور مستضعفان.

در پایان از شما خواهشمندم در صورت امکان سلام مرا به امامم برسانید .

والسلام علی من التبع الهدی

  • منبع خبر : www.ghatreh.com