نشست هم اندیشی بسیج صنعت و معدن استان خوزستان در دهه مبارک فجر
نشست هم اندیشی بسیج صنعت و معدن استان خوزستان در دهه مبارک فجر

نشست هم اندیشی با حضور مسئول سازمان بسیج صنعت و معدن استان خوزستان و جمعی از مسئولین استانی و محلی در دهه مبارک فجر برگزار شد. تقریرنیوز؛دراین نشست حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان پس از تبریک ایام دهه مبارک فجر، ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادرعنوان کرد: باید […]

نشست هم اندیشی با حضور مسئول سازمان بسیج صنعت و معدن استان خوزستان و جمعی از مسئولین استانی و محلی در دهه مبارک فجر برگزار شد.

تقریرنیوز؛دراین نشست حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان پس از تبریک ایام دهه مبارک فجر، ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادرعنوان کرد: باید از فرصت ها و موقعیت هایی که جهت کمک به مردم و جامعه در اختیار همه ی ما است به نحو احسن استفاده کرد .
موسوی فرد افزود: همه ی ما می‌بایست انسانهای تاثیرگذار باشیم نه منفعل و باید برای دنیا و آخرتمان با جدیت تلاش کنیم چرا که فرصت ها و زمان با سرعت باورنکردنی در حال گذر هستند پس قبل از آنکه دیر شود انسانی مفید برای خود و اجتماع باشیم.

در ادامه نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر (عج) نیزضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی را انفجار نور نوان کرد و افزود: بعد از جنگ جهانی دوم ابرقدرت ها خصوصاً سه کشورهای آمریکا ، انگلیس و فرانسه درصدد تصاحب و استعمار کشورهای دیگر برآمدند و جهت رسیدن به این هدف و خواسته می بایست فرهنگ غرب را بر جهان تحمیل و القا می کردنند.
وی گفت: در این تفکر یکی از موانع مهم آنها دین بود به همین خاطر در بین جوامع مختلف شروع به تخریب مذاهب ، معنویت و اخلاق کردند تا جایی که عدم پیشرفت و آسایش جامعه و مردم را دین معرفی کردند این تبلیغات وتلقین چنان قوی بود که بیشتر نخبگان جهان آنرا پذیرفتند و این بود که دنیا در تاریکی مطلق، یعنی حذف اخلاقیات ، خداشناسی و خداپرستی فرود رفت، که به فضل و اراده خداوند خارج از تمام باورها وپیش بینی ها «انفجار نور » رخ داد و انقلاب اسلامی ظهور کرد و قدرتی نوظهور بنام انقلاب اسلامی ایران پدید آمد و با یاری خداوند و توسل به ائمه اطهار راه امام (ره) و حضرت امام خامنه ای مدظله العالی راادامه خواهیم داد و دست از مجاهدت بر نخواهیم داشت.

حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج)استان ایام دهه مبارک فجر و ولادت حضرت فاطمه (س) را تبریک گفت و به نقش سردار سلیمانی در صلح و ثبات منطقه و مبارزه با تروریست توضیحاتی شرح داد و در ادامه گفت : از جمله کارهای مهم بسیج مهندسین صنعت و معدن تلاش و خلاقیت برای اشتغالزایی ، ایجاد امید واری و پشتکار برای تولیدکنندگان، عارضه یابی و کمک به تسهیل و رفع آنها ، شناسایی فرصت ها و تنگناها و در آخر کار خروجی آن و بازدهی فعالیت‌های انجام شده بسیار مهم وحائز اهمیت است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حیدری مسئول فرهنگی مناطق نفت خیز جنوب بعد از تبریک ایام دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه(س) و روز مادربه نقش زن در جامعه پرداخت و نقش و تأثیر زنان و مادران ایرانی را در اجتماع بی بدیل و غیرقابل انکار دانست و افزود: حضور زنان در کارهای غیر مرتبط نقش آنها را در وظیفه بزرگ تعلیم و تربیت و روشنگری کمرنگ می کند و به این گفته امام (ره) که از دامن زن مرد به معراج می رسد اشاره کرد.

  • منبع خبر : https://gozareshejonob.ir/?p=617