رییس سازمان بسیج مستضعفین : از ایده‌های جوانان پشتیبانی می‌کنیم
رییس سازمان بسیج مستضعفین : از ایده‌های جوانان پشتیبانی می‌کنیم

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ما در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی خودکفا می‌شویم و نیازهای اقتصادی کشور را برطرف می‌کنیم، اظهار داشت: استعدادهای مختلف را شناسایی و از ایده‌های آن‌ها پشتیبانی و حمایت می کنیم. تقریرنیوز؛سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین، صبح امروز (یکشنبه ۱۹ بهمن) در جشنواره مجازی […]

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ما در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی خودکفا می‌شویم و نیازهای اقتصادی کشور را برطرف می‌کنیم، اظهار داشت: استعدادهای مختلف را شناسایی و از ایده‌های آن‌ها پشتیبانی و حمایت می کنیم.

تقریرنیوز؛سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین، صبح امروز (یکشنبه ۱۹ بهمن) در جشنواره مجازی ملی علم و فناوری و نمایشگاه دستاوردهای علم و فناوری بسیج در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در دهه فجر گفت: این موضوع بیانگر آن است که انقلاب اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی در ایران عزیز، آغاز یک راه جدید است.

وی خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب، توانمندی‌های علمی ناچیزی داشتیم اما امروز وقتی بررسی می‌کنیم می‌بینیم به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت جوانان عزیز و اقشار دانش‌ورز، توانسته‌ایم در دنیا جزو رتبه‌های برتر در رشته‌های علمی و فناوری، مهندسی و پزشکی باشیم.

سردار سلیمانی تصریح کرد: امروز هر موضوعی را که بررسی کنیم می‌بینیم ایران اسلامی برای عملکرد خودش کارنامه درخشانی دارد و دنیا این موضوع را می‌داند و باور کرده است.

وی ادامه داد: گام دوم انقلاب یک سازماندهی جدید است برای اینکه راهی را که می‌خواهیم طی کنیم همراه با یک جهش باشد و ما این مسیر را باید با روحیه جهادی و تکیه به جوانان عزیز ادامه دهیم تا بتوانیم تمدن سازی کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: بسیج به دنبال آن است که استعدادهای مختلف را شناسایی و از ایده‌های آن‌ها پشتیبانی و حمایت کند تا این محصولات علمی و فناورانه تبدیل به تولیدات قابل استفاده در کشور شود و تولید ثروت کند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه ما در این مسیر خودکفا می‌شویم و نیازهای اقتصادی کشور را برطرف می‌کنیم، اظهار داشت: با این دستاوردهای علمی از خروج ارز از کشور جلوگیری می‌شود و می‌توانیم صادرات داشته باشیم.

وی تصریح کرد: هدف ما تصرف مرزهای علم و فناوری است.

  • منبع خبر : www.sepahnews.com