با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا در خوزستان طرح ناظران سلامت بشردوستان جوان هلال احمر خوزستان با جدیت ادامه داد
با توجه به موج جدید شیوع ویروس کرونا در خوزستان طرح ناظران سلامت بشردوستان جوان هلال احمر خوزستان با جدیت ادامه داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از ادامه فعالیت بشردوستان جوان هلال احمرخوزستان در اجرای طرح « ناظران سلامت»خبر داد.

تقریرنیوز؛ دکتر علی خدادادی با بیان اینکه این طرح با توجه به تفاهم نامه همکاری جمعیت هلال احمر با وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از 5 آذرماه در این استان به اجرا درآمده است، عنوان نمود: جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر با همراهی بازرسان سلامت محیط دانشگاه های علوم پزشکی استان در زمینه کنترل و نظارت بر حسن اجرای شیوه نامه های بهداشتی اقدام می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان افزود: تا کنون 3هزار و973 تیم فعال در سراسر استان خوزستان به فعالیت و ارائه خدمات داوطلبانه و بشردوستانه اشتغال داشته و بیش از 24 هزار و 860 نفر نیز از خدمات ارائه شده بهره مند گردیده اند.

وی با تشریح این مسئله که باید برای رهایی از ویروس کرونا به مثلث آموزش و رعایت شیوه نامه های بهداشتی ، واکسیناسیون و قرنطینه مبتلایان توجه و نسبت به آنها اهتمام ورزید، عنوان کرد :حال که شاهد شیوع بسیارسریع این ویروس و آغاز موج جدیدی از همه گیری کوئید ۱۹ در سطح استان خوزستان هستیم رسالت و مأموریت تیم های ناظران سلامت خطیر ترشده و بدیهی است که هر گونه ساده انگاری و عادی تصور شدن وضعیت که باعث عدم رعایت دقیق و صحیح شیوه نامه های بهداشتی می شود می تواند خوزستان را به لبه پرتگاه کشانده و فاجعه ایجاد نماید.

دکتر خدادادی همچنین با اشاره به اینکه اعضای این جمعیت با ارائه کارت شناسایی معتبر و ملبس به کاور فرم سازمانی به مراکز مورد بازدید مراجعه می کنند، افزود:بیش از 41 هزار مکان اعم از بانک ها ،اصناف،فروشگاه ها،بازارها و محلات تا کنون مورد بازدید و پایش قرار گرفته است .

  • منبع خبر : https://gozareshejonob.ir/?p=652