خبرگزاری حوزه فراگیر شده و در حال درنوردیدن مرزها است/ باید هر طلبه احساس کند رسانه اش خبرگزاری حوزه است
خبرگزاری حوزه فراگیر شده و در حال درنوردیدن مرزها است/ باید هر طلبه احساس کند رسانه اش خبرگزاری حوزه است
حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب گفت: این دومین دیداری است که بعد از ۵ یا ۶ سال از این مجموعه دارم؛ نسبت به دفعه قبل که بازدید داشتم به لطف خدا خیلی رشد کرده، فراگیر شده است و می رود تا مرزهای جدیدی را درنوردد.

تقریرنیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب در حاشیه بازدید از خبرگزاری حوزه، و در گفت و گو با خبرنگار این خبرگزاری، گفت: در این رسانه از نظر زبان، مخاطب، جنسیت، مذهب و هم از نظر محتوایی کارهای خیلی خوبی شده است و خداوند را شاکر هستیم بر توفیقاتی که دوستان در این زمینه داشته اند.

وی افزود: این دومین دیداری است که بعد از ۵ یا ۶ سال از این مجموعه دارم؛ نسبت به دفعه قبل که بازدید داشتم به لطف خدا خیلی رشد کرده، فراگیر شده است و می رود تا مرزهای جدیدی را درنوردد.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت خاطرنشان کرد: کار رسانه کار خیلی حساسی بوده و حساسیتش در حوزه چندین برابر است.

رسانه حوزه ، نگاه فراجناحی خود را حفظ کند

وی با اشاره به اینکه کار رسانه یک کار فراجناحی است گفت: حوزه که از آغاز آزادگی و آزادمنشی را به طلبه یاد داده، باید این فراجناحی بودن را هم حفظ کند که به لطف خدا تاکنون حفظ کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین نواب اظهار کرد: کار رسانه، رصد است؛ یعنی یک رسانه می تواند قبل از اینکه یک مسئله اجتماعی رخ بدهد مطالعات مرتبط با آن را انجام دهد و برای بهینه شدن برنامه های مدیریت آن و مطلع نمودن مسئولین ذی ربط به جهت اتخاذ تدابیر مناسب زمینه سازی کند.

وی افزود: کار رسانه به نحوی ارتباط دلی با مخاطب است؛ من توفیق داشته ام طی سالیان متمادی در برخی از مدارس علمیه استان ها دوبار حضور پیدا کنم و با طلاب کشور گفت و گو داشته ام و در حال حاضر فکر می کنم اگر رسانه حوزه بخواهد توفیقات بیشتری داشته باشد باید هر طلبه ای احساس کند رسانه اش این رسانه است.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت اظهار کرد: کار رسانه حوزه، بسیار ارزشمند است و دوستان با هوشمندی تمام کار را دنبال نموده اند.

وی در پایان، ضمن آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران خبرگزاری حوزه گفت: امیدواریم خداوند دست اندرکاران و خبرنگاران رسانه حوزه را یاری کند تا بتوانند در این کار موفقی که داشته اند به توفیقات بیشتری دست یابند.

  • منبع خبر : https://hawzahnews.com/xb3h2