جانشین فرمانده کل سپاه: اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان و کم‌بضاعت هیچ‌گاه متوقف نمی‌شود‌
جانشین فرمانده کل سپاه: اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان و کم‌بضاعت هیچ‌گاه متوقف نمی‌شود‌
جانشین فرمانده کل سپاه از اهدا و توزیع ۲۲۰ جهیزیه‌ برای زوج‌های نیازمند در استان تهران و تداوم این طرح به‌منظور کمک به زوج‌های جوان و کم‌بضاعت همزمان با سراسر کشور خبر داد.

تقریرنیوز؛ سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در پنجمین رزمایش کمک مؤمنانه سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران که در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد اظهار داشت:به فضل الهی امروز انقلاب اسلامی در روزهای اوج عزت و سربلندی قرار دارد و به‌واسطه اقدامات مهم و اثرگذار انجام شده در پنجمین مرحله کمک به همت خیرین و نیکوکاران 220 سری جهیزیه برای زوج‌هایی که ازدواجشان به دلیل نداشتن جهیزیه به تعویق افتاده بود، توزیع شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه گفت: 220 سری جهیزیه‌ای که امروز از حرم مطهر امام راحل (ره) به دست عروس و دامادها خواهد رسید توسط مردم و خیرین تهیه‌شده و سپاه تنها مجری آن است و توزیع این کمک‌ها را بر عهده دارد.

سردار فدوی تأکید کرد: توزیع جهیزیه برای زوج‌های جوان و کم‌بضاعت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود و هیچ‌گاه متوقف نمی‌شود

جانشین فرمانده کل سپاه تأکید کرد: ابعاد گسترده‌ای از وظایف برای سپاه پاسداران تعریف‌شده و صیانت از امنیت مردم تنها یکی از وظایف سپاه است.

وی با بیان اینکه در دوران انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها پیروز شده ایم و دشمن را با شکست مواجه کرده‌ایم اذعان داشت: دلدادگان انقلاب در گوشه‌ و کنار جهان در حال پیشرفت هستند.

  • منبع خبر : www.sepahnews.com