فرمانده نیروی قدس سپاه : به وقتش صدای شکستن استخوان دشمنان را خواهید شنید
فرمانده نیروی قدس سپاه : به وقتش صدای شکستن استخوان دشمنان را خواهید شنید
سردار اسماعیل قاآنی با بیان اینکه آمریکا در منطقه ما بزرگترین جنایتکار و عامل نا امنی است، گفت: وقتی به آن‌ها می‌گویم استخوان‌شان را می‌شکنیم ، باید بدانند به وقتش صدایش در می‌آید.

تقریرنیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه،در یادواره شهدای عملیات‌های خیبر و بدر که در مجتمع فرهنگی آیه‌ها در مشهد مقدس، برگزار شد، اظهار کرد: مبعث مبارک نبی مکرم اسلام و ایام ماه رجب را به شما عزیزان تبریک عرض می‌کنم و در سالروز ولادت امام حسین(ع) دعا می‌کنیم جزو پیروان خاندان عصمت و طهارت باشیم.

وی افزود : اگرچه این مراسم به نام شهدای خیبر و بدر است اما این مراسم، زمینه‌ای برای احترام به شهدای والامقام مانند شهید شوشتری که در خراسان رضوی پیشرو بودند فراهم می‌کند.

فرمانده نیروی قدس سپاه متذکر شد: همان میزان که شهدا برای دفاع از انقلاب از همه چیز خود گذشتند خانواده‌ها نیز در این مسیر آن‌ها را همراهی کردند و بعد از شهادت بار سنگین زندگی را، همسران و مادران شهدا بر دوش دارند.

سردار قاآنی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ما نقطه شروع و کانون یک تحول بزرگ در منطقه بوده است، استمرار حرکت نبی مکرم اسلام(ص) همانطور که رهبری در روز گذشته فرمودند استمرار بعثت بود.

وی ادامه داد: به همان دلایلی که با نبی اسلام برخوردهای تندی را کردند، از روز اول انقلاب اسلامی نیز همه قدرت‌های دنیا مقابله جدی را با ما شروع کردند، اما این انقلاب که با رهبری ولی فقیه و زیر سایه اسلام اداره شد هرکجا هجمه سنگینی به انقلاب می‌شد ، امام از موضع رهبری در جایگاه فرماندهی قرار می‌گرفتند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه دوران دفاع مقدس ما جنگ تحمیلی بود، اما امام راحل جنگ تحمیلی را به دفاع مقدس تبدیل کردند، ابراز کرد: دفاعی که همه مردم برای حفظ این نظام بسیج شدند و جنگ به دانشگاهی بزرگ تبدیل شد که هر روز دانشجویان درخشانی بیرون از این دانشگاه بیرون می‌آیند.

سردار قاآنی اضافه کرد: در این دانشگاه شهیدان ما حکم استادی گرفتند، زیرا در عمل استاد بودند و زیر نظر خود، افراد زیادی را تربیت می‌کردند و امروز زیر نظر این استادان میلیون‌ها آدم در دنیا تربیت می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه هرکسی که امروز می‌خواهد ذلیل نشود باید از مکتب شهدا پیروی کند، گفت: فلسطینی که امروز تحول‌های عظیمی را رقم زده از شهدای ما درس گرفته‌ است.

فرمانده نیروی قدس سپاه خاطرنشان کرد: کشورهای بی‌خاصیت و فاسد عرب در رأس آن رژیم سعودی و با حمایت استکبار جهانی به مردم مظلوم یمن حمله کرده‌اند، اما این روزها ششمین سال مقاومت جانانه این ملت مظلوم است که مانند عملیات کربلای پنج، جانانه دفاع می‌کنند.

سردار قاآنی افزود: راه تمام نشده است، با وجود مشکلاتی که دشمنان برای انقلاب اسلامی ایجاد می‌کنند اما نظام ما هر روز جلوتر می‌رود و آمریکا و رژیم صهیونیستی که سر و صدا می‌کنند مانند گذشته خود نیستند.

وی با تأکید بر این مطلب که که اسرائیلی‌ها جنایتکار و کودک کش به دنیا آمده‌اند، یادآور شد: امروز رژیم جعلی و پلید صهیونیستی به دور خودش دیواری‌های ۶متری می‌کشد که به فضل الهی خراب خواهد شد.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه آمریکا در منطقه ما بزرگترین جنایتکار و عامل نا امنی است، تاکید کرد: وقتی به آن‌ها میگویم استخوان‌ هایشان را می‌شکنیم ، باید بدانند که به وقتش صدای آن در خواهد آمد ، ایران اسلامی، مملکت امام زمان است ؛ با وجود همه مشکلات ملت ما محکم ایستادگی کرده‌اند و امیدواریم این حکومت با دست مبارک مردم عزیز ما و مجاهدان مومن امت اسلامی به دست صاحب اصلی‌اش برسد.

  • منبع خبر : http://www.sepahnews.com/