طی پیامی ؛ سرلشکر صفوی انتصاب سردار هوش السادات را تبریک گفت
طی پیامی ؛ سرلشکر صفوی انتصاب سردار هوش السادات را تبریک گفت
دستيار و مشاور عالی فرماندهی معظم كل قوا درپیامی انتصاب سردار هوش السادات به فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) را تبریک گفت.

سردار سرلشكر پاسدار دكتر صفوی، دستيار و مشاور عالی فرماندهی معظم كل قوا طی پیامی به سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوش السادات، انتصاب وی به سمت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

برادر گرامی و ارجمند سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوش السادات

فرمانده محترم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(صلی الله علیه و آله و سلم)

سلام علیکم

انتصاب شایسته جنابعالی به سمت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) که نشان دهنده ظرفیت‌ بالا و کارآمدی جنابعالی است را تبریک و تهنیت عرض میکنم.

این انتصاب شایسته توسط فرمانده محترم کل سپاه، نوید بخش فصل نوینی از حرکت درخشان و تأثیرگذار قرارگاه سازندگی خاتم در کمک به سازندگی و پیشرفت کشور، اجرای ابرپروژه های بزرگ زیرساختی در سراسر کشور، کمک به محرومیت زدایی و مردمداری و مردمیاری در مناطق مختلف ایران است و تجربیات درخشان جنابعالی در حوزه های مهندسی دفاع مقدس و پس از آن در عرصه های مدیریتی نیروهای مختلف سپاه پاسداران و برخورداری از دانش مهندسی، سرمایه ای ارزشمند و قابل اتکا است که موفقیت شما را در فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) تضمین خواهد کرد.

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) که به فرمان مقام معظم رهبری تشکیل شده است، مایه امید و مباهات ملت بزرگ و تمدن ساز ایران و ذخیره ای ارزشمند برای حکومت و دولت جمهوری اسلامی در سازندگی مناطق دورافتاده و نقطه عطفی در نقش آفرینی سپاه پاسداران در عرصه های مورد نیاز کشور و ملت عزیزمان به شمار می رود که این امر علاوه بر اینکه حساسیت و اهمیت مسئولیت فراروی جنابعالی را مضاعف می کند، پاداش الهی و دعای خیر مردم را نیز درپی خواهد داشت ان شاءالله.

با ابراز خرسندی از این انتصاب شایسته، از درگاه ایزد متعال، موفقیت روزافزون آن برادر ارجمند و کلیه مدیران، مهندسان و کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) را تحت توجهات خاصه حضرت ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تبعیت از تدابیر مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت دارم.

سردار سرلشكر پاسدار دكتر صفوی

دستيار و مشاور عالی فرماندهی معظم كل قوا

  • منبع خبر : www.sepahnews.com