حضور در انتخابات یعنی مشارکت در رفع فساد و تغییر مدیران ناکارآمد
حضور در انتخابات یعنی مشارکت در رفع فساد و تغییر مدیران ناکارآمد
آیت الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد، شرکت در انتخابات، مشارکت برای ایجاد تغییر و پیشرفت کشور است، برای تغییر مدیرانی که دچار فساد و ناکارآمدی هستند، اما این به این شرط است که صندوق‌های رای را خالی نگذاریم.

تقریرنیوز؛ آیت الله حیدری در اجتماع شیوخ عشایر، معتمدین و بزرگان خرمشهر و آبادان در حسینیه صدیقه الشهیده فاطمه الزهرا (س) آبادان گفت: شرکت نکردن در انتخابات راه اصلاح مشکلات اقتصادی نیست، بلکه لزوم حضور در انتخابات برای تغییر مسئولینی است که این بلا را بر سر اقتصاد و تولید در کشور آوردند.
وی افزود: انتخاب باید با دقت صورت گیرد و کسی انتخاب شود که توانایی اداره امور را داشته باشد و در عین حال از فساد جلوگیری کند.
وی با بیان این که مردم ما بسیار دانا و هوشیار هستند و در آنچه برای پیشرفت کشور لازم است یقیناً مشارکت خواهند کرد، گفت: شما بزرگان باید سعی کنید که این مسئله را برای آن شخصی که ناامیدی بر او چیره شده‌است و قصد شرکت در انتخابات را ندارد، تببین کنید که بی‌تفاوتی مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه با مشارکت و امید به آینده می‌توان وضعیت کشور را به سمت احسن الحال تغییر داد.
این استاد حوزه و دانشگاه خطاب به حاضران گفت: به همت شما عزیزان می‌توان مشکلات را رفع کرد و با حضور خود می‌توانید قدمی برای پیشرفت کشور عزیز اسلامی خود بردارید.
پیش از سخنان آیت الله محسن حیدری چندتن از شیوخ و بزرگان عشایر ضمن لبیک به ندای رهبری، بر حضور حداکثری در انتخابات تأکید کردند. آنها همچنین همبستگی و آمادگی خود را برای حفظ و تقویت نظام جمهوری اسلامی از طریق حضور در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح اعلام و بر حمایت از آیت الله سید ابراهیم رئیسی تأکید کردند.

  • منبع خبر : https://gozareshejonob.ir/?p=794